Ypatingi
COLLAGEN Pro Beauty prietaisas COLLAGEN Pro Beauty prietaisas
506,84€ 419,95€  
 
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias
 

Prekių pristatymas

Atsiskaitymai už prekes

Mokate bankiniu pavedimu ir patvirtinate užsakymą (registracijos metu būtinai nurodykite kontaktinio telefono numerį, kuris yra reikalingas užsakymo patvirtinimui). Jums bus pateikta banko sąskaita į kurią Jūs turėsite pervesti pinigų sumą už pasirinktas prekes. Vos tik gavus patvirtinimą, kad gautas apmokėjimas, prekės bus išsiųstos Jums. Jei pirkėjas per 3 dienas neapmoka už pasirinktas prekes, užsakymas anuliuojamas.

 Prekių pristatymas 

  • Perkant, www.Solesta.lt E- parduotuvėje prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas, jeigu užsakymo suma yra 57,92 € (200 Lt) ir didesnė.
  • Jeigu užsakymo suma nesiekia 57,92 € (200 Lt), prie užsakymo sumos pliusuojasi pristatymas Lietuvos teritorijoje - 5,76€.
  • Užsakomos prekės yra įpakuojamos į standartinį įpakavimą.
  • Už prekes mokant bankiniu pavedimu pristatymo terminas skaičiuojamas vos tik gavus patvirtinimą, kad gautas apmokėjimas. Prekės iš karto bus išsiųstos Jums. 
  • Įprastai prekės pristatomos per 1 – 4 darbo dienas (išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas).
  • Kauno mieste šias prekes galite nusipirkti adresu: Raudondvario pl. 76, 2A - 208 kab. LT-47182, Kaunas. Prieš atvykstant pas mus nurodytu adresu, pasiskambinkite mums. Pasiteirauti galite telefonu: +37065995205,  arba rašykite mums laiškelį el.adresu info@solesta.lt 

 

Svarbi informacija

Kilus neaiškumui dėl prekių pristatymo ar įvyko klaida pakuojant prekes ir gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite mus  išsiųsdami elektroninį laišką  adresu    info@solesta.lt   (jame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę gavote ir kokią užsakėte).

Mes sumokėsime prekės grąžinimo išlaidas, jeigu tai įvyko dėl mūsų klaidos ir išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę.

 

SVARBU :    Deja, tuo atveju, jei prekė, kurią grąžinate, bus atidaryta, naudota ir bus  pažeista  gamintojo pakuotė, grąžinti Jums pinigų ar pakeisti prekės kita negalėsime.

 

 Prašome  tinkamai supakuoti grąžinamą prekę, kad transportavimo metu ji nebūtų pažeista, dažniausiai tam tinka pakuotė, kurioje prekė atkeliavo Jums.

Grąžinant prekę įdėkite sąskaitą arba jos kopiją. Grąžinamas prekes siųskite mums adresu:

 

UAB "SOLESTA"

Raudondvario pl. 76, 2A - 208 kab. LT-47182, Kaunas

 

Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 3 darbo dienas sugrąžinti pinigus į Jūsų banko sąskaitą.

Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės  matmenis,   pristatymo vietą .