Individualūs UV apsauginiai akiniai atitinka Europos standartą ir yra sukurti išskirtinai apsaugoti akis nuo saulės spindulių, ir nuo soliariumų UV spinduliuotės, kai vartotojas / lankytojas guli po, arba sėdi, ar stovi prieš UV spindulių šaltinį. Jie taip pat gali būti naudojami deginantis tiek paplūdimyje, tiek prie baseino. Atsižvelgiant į šių UV apsauginių akinių riboto matymo lauką jie nėra skirti vartotojui naudoti juos vaikštant lauke ar vairuoti transporto priemonę.
PRIEDAI, ATSARGINĖS DALYS IR SAUGOJIMO LAIKAS
Prie apsauginių akinių yra silikoninė elastinė juosta (skirta FLEXI VISION, FULL VISION, VISION 2, ECO 2) arba plastikinė skaidri juosta (skirta VISION 1, ECO 1). Apsauginius akinius rekomenduojame naudoti 1 metus. Šių akinių naudojimo trukmė priklauso nuo tokių veiksnių, kaip jų naudojimas, valymas, laikymas ir priežiūra. Kalbant apie papildomas atsargines dalis, šiems UV akiniams nėra jokių papildomų atsarginių dalių.
NURODYMAI, KAIP NAUDOTI, LAIKYTI, PRIŽIŪRĖTI, VALYTI IR DEZINFEKUOTI UV APSAUGINIUS AKINIUS
Prieš naudojant apsauginius akinius elastinga gumytė turi būti perverta per abi kilpeles ir mazgais surišta kartu. Gumytės ilgis turi būti pakoreguotas pagal reikiamą galvos dydį. Bet koks perteklinis gumytės ilgis turėtų būti nukirptas. Prieš UV spinduliavimo šaltinio įjungimą Jums reikia užsidėti apsauginius akinius ant akių ir pritaikyti juos taip, kad akių sritis būtų visiškai uždengta, akiniai būtų gerai prigludę, be pernelyg didelio spaudimo ir spinduliai negalėtų prasiskverbti pro šonus į akis. UV apsauginiams akiniams ypatingos laikymo sąlygos nėra reikalingos svarbu laikytis būtiniausių higienos reikalavimų. Juos reikia laikyti švarioje ir sausoje aplinkoje, atokiau nuo teršalų ar šilumos šaltinių. Tuo metu, kai akiniai yra nenaudojami patartina laikyti specialiame jiems skirtame dėkle ar maišelyje. Reikia nepamiršti, kad akiniai turi būti reguliariai valomi ir dezinfekuojami specialiomis priemonėmis arba plaunami po tekančio vandens srove su muilu. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tinkama apsauginių akinių priežiūra ir valymas yra tiesiogiai susiję su akių apsauginės funkcijos užtikrinimu ir komfortu, kurį patiria dėvėtojas. Akinius geriausia valyti specialiomis servetėlėmis. Dėl prevencinių priežasčių rekomenduojama nesidalinti su kitais asmenimis savo akių apsaugos priemone. Reikia nepamiršti, kad akiniai turi būti reguliariai dezinfekuojami ir ypatingai tuo atveju, jei ta pačia asmens akių apsaugos priemone dalijasi keli asmenys. Tirpikliai ir kiti panašias savybes turintys valymo produktai jokiu būdu neturi būti naudojami. Svarbu pasirinkti tinkamą akinių valymo priemonę, jei visgi pasirenkama akinius plauti ne su drungnu vandeniu ir muilu.
ĮSPĖJIMAI IR RIZIKOS PRIEŽASTYS NAUDOJIMO METU
Kadangi vizualiai negalite įvertinti UV spinduliuotės pavojingumo lygio, todėl yra draudžiama apsauginius akinius naudoti, jei jie yra įskilę, ar kitaip pažeisti. Jeigu kažkur ant akinių pastebėjote pažeidimus, tai turėtumėte naudoti naują apsauginių akinių porą. UV apsauginius akinius galima naudoti tik šiose instrukcijose aprašytiems tikslams. ĮSPĖJIMAS: nėra žinoma, kad naudojamos medžiagos UV apsauginių akinių gamyboje galėtų sukelti odos dirginimą, alerginę reakciją ar kitokių odos dirgiklių. Praneškite gamintojui jeigu šie simptomai atsirastų itin jautriems žmonėms.
ĮSPĖJIMAS: nėra žinoma, kad naudojamos medžiagos UV apsauginių akinių gamyboje galėtų sukelti odos dirginimą, alerginę reakciją ar kitokių odos dirgiklių. Praneškite gamintojui jeigu šie simptomai atsirastų itin jautriems žmonėms.