Ieškoti
Filtrai
Jūsų krepšelyje prekių nėra.

The Lekker Company

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje

THE LEKKER COMPANY natūralus dezodorantas Lavender

„The Lekker Company“ levandų kvapo kreminis dezodorantas. Kreminis dezodorantas, kurio pagrindą sudaro soda, kokosų aliejus ir taukmedžio sviestas. Suteikia apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo neužkimšdamas porų. 100% pagamintas iš augalinės kilmės ingredientų ir nebuvo vykdomi bandymai su gyvūnais.
€7,99

THE LEKKER COMPANY natūralus dezodorantas Mandarin & Lemon

„The Lekker Company“ kreminis dezodorantas su mandarinų ir citrinų kvapu. Dezodoranto pagrindą sudaro soda, kokosų aliejus ir taukmedžio sviestas. Jis suteikia apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo neužkimšdamas porų. 100% pagamintas iš augalinės kilmės ingredientų ir nebuvo vykdomi bandymai su gyvūnais.
€7,99

THE LEKKER COMPANY natūralus dezodorantas Neutral

„The Lekker Company“ bekvapis neutralus kreminis dezodorantas. Išlaikėme jį gryną be jokių pridėtinių kvapų. Kreminis dezodorantas, kurio pagrindą sudaro soda, kokosų aliejus ir taukmedžio sviestas. Suteikia apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo neužkimšdamas porų. 100% pagamintas iš augalinės kilmės ingredientų ir nebuvo vykdomi bandymai su gyvūnais.
€7,49

THE LEKKER COMPANY natūralus dezodorantas Peppermint & Rosemary

„The Lekker Company“ kreminis dezodorantas su pipirmėčių ir rozmarinų kvapu. Kreminis dezodorantas, kurio pagrindą sudaro soda, kokosų aliejus ir taukmedžio sviestas. Suteikia apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo neužkimšdamas porų. 100% pagamintas iš augalinės kilmės ingredientų ir nebuvo vykdomi bandymai su gyvūnais.
€7,99

THE LEKKER COMPANY natūralus dezodorantas Soft Bamboo

„The Lekker Company“ kreminis dezodorantas sukurtas jautriai odai su bambuko aromatu. Dezodorantas skirtas labai jautriai odai be sodos. Jo sudėtyje yra cinko druskos, diatomito ,kokosų aliejus ir taukmedžio sviestas. Suteikia apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo neužkimšdamas porų. 100% pagamintas iš augalinės kilmės ingredientų ir nebuvo vykdomi bandymai su gyvūnais.
€8,49
į viršų