Odos priežiūra

PIRMAS KARTAS SOLIARIUME

NR2 - 70

PIRMAS KARTAS SOLIARIUME

Visi susiduriame su pirmais kartais. Turime Jums kelis patarimus jeigu planuojate apsilankyti soliariume pirmą kartą. Galbūt ras patarimų ir tie, kuriems jau teko apsilankyti soliariume ir pasilepinti saulės voniomis.

  • Pirmas labai svarbus punktas – patikrinkite kaip Jūsų oda reaguoja į soliariumo lempas. Pirmam kartui siūlome pradėti nuo 5 min. Nenaudoti kremų, kuriuose yra daug bronzantų ( jeigu jūsų oda labai šviesi), nes labai didelis bronzantų kiekis kosmetikoje gali ant jūsų odos netolygiai išsiskirstyti ir turėsite šviesesnius, bei tamsesnius ruožus. Vizualiai tikrai neliksite patenkintas rezultatu. Siūlome pradėti nuo kelių minučių, nes pirmą kartą arba po ilgesnio laiko nežinote kaip Jūsų oda gali sureaguoti. Jeigu matysite,kad po deginimosi seanso Jūsų oda jaučiasi gerai, tuomet kitam kartui laiką galite keliomis minutėmis padidinti. Jeigu iškart po deginimosi seanso ar po poros valandų Jūsų oda pasidarė raudona, ją tempia arba peršti – Jūs nudegėte. Tokiu atveju darykite pertrauką tarp deginimosi seansų kol odos nudegimas praeis. Kitam kartui laiką turite mažinti arba atkreipti dėmesį į kosmetiką ir soliariumo lempų stiprumą. Yra tikimybė, kad Jūsų neįspėjo, kad naudojamos lempos soliariume yra stiprios.
NR2 - 74

Kaip paruošti odą?

Svarbu, kad oda būtų švari. Kelios dienos prieš einant degintis odą galite nušveisti, tokiu būdu pašalinsite senas odos ląsteles ir įdegis bus tolygesnis. Svarbu tik atsirinkti geriausią šveitimo būdą. Venkite priemonių, kuriose yra rūgštinių sudedamųjų dalių (prieš soliariumo seansą). Panaudojus rūgštinio pilingo procedūras nerekomenduojama lankytis soliariume ar būti ant tiesioginių saulės spindulių. Šveitimo daryti prieš kiekvieną apsilankymą soliariume nereikia. Nuvalykite makiažą nuo veido odos.

  • Pasirūpinkite, kad oda būtų pamaitinta kremu ar aliejumi skirtu prieš deginimąsi soliariume. Nenaudokite SPF filtrų, jie netinkami naudoti soliariume. Apgamus, pigmentines tamsias dėmes ir lūpas galite patepti vazelinu su apsauga nuo UV.
  • Soliariume naudokite apsauginius akinukus akims. Pas mus rasite informaciją, kodėl reikia naudoti akinukus soliariume. Akiniai soliariume, kuriuos naudojate turi turėti CE ženkliuką, kuris žymi, kad akiniai atitinka ES direktyvos reikalavimus.
  • Jeigu norite tolygaus viso kūno įdegio, nusiimkite apatinius rūbus ir papuošalus esančius ant Jūsų, nes kitu atveju po jais liks neįdegusi oda.
  • Po deginimosi seanso galite pamaitinti odą kremu ar aliejumi, kad išlaikytumėte įdegį ilgesnį laiką ir pamaitintumėte odą reikiamomis medžiagomis.

 

Jeigu kyla papildomų klausimų ko neaptarėme, klauskite, esame tam, kad pasidalintume savo patirtimi su Jumis!

Sekite Mus

[elfsight_instagram_feed id="1"]

Komentarai

Nėra komentarų.